Uprchlická paranoia

Česká vláda se rozhodla razantně řešit problém s ilegální imigrací. Prohlášení, že na ochranu hranic „vláda nasadí i armádu,“ je docela k smíchu vzhledem k tomu, že česká armáda vnímána jako okupační v jedné se zemí, odkud uprchlíci přicházejí.

Každý den do nejenom do České republiky přijede Afghánec, Iráčan, Libyjec, Somálec…Tohle všechno jsou země, které NATO rozvrátilo. Libye byla do roku 2011 nejbezpečnější zemí v Africe. Dnes je díky NATO z celé země díra plná násilí a zbraní. Proto tito lidé sem chodí – NATO vytvořilo v jejich zemích totální chaos.

Připomeňme si, co řekl po pádu libyjské vlády v roce 2011 tehdejší český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg – pád Kaddáfího otevřel „novou etapu.“  Etapu násilí a nekontrolovatelného chaosu….

Evropa právě teď doplácí na své neokoloniální praktiky a společnost předstírá, že chce bránit své „hodnoty.“ Tím má asi na mysli každý pátek a sobotu být na šrot, hrát videohry, neustále myslet na sex, materialismus…To jsou dnešní hodnoty mládeže.

P.S.: Myslím, že také nutné položit otázku, co by současní tvrdí odpůrci imigrantů dělali, kdyby došlo k zastavení vykořisťování afrického kontinentu. Třeba by jim bylo na Západě tak špatně, že by migrovali…

Reklamy