About

Dokáže si vůbec někdo z Vás představit Komisi pravdy? Dokáže si někdo představit vyšetřování zmanipulovaných voleb, politických vražd, vydírání, ohromné korupce, neuvěřitelné manipulace…Prostě úplně všeho? A vůbec, dokázal by to někdo unést?

Komise pravdy byla založena, aby poskytla veřejnosti obrázek reality dnešního světa. Někteří lidé své názory sdílí na sociálních sítích. Tohle nechceme. My chceme své názory ventilovat na místě, kde je někdo uvidí.

Náš první projekt WertyzReport se týká převážně zpravodajství a boje proti propagandě. Komise pravdy se už více zaměřuje na kritické myšlení o realitě dnešního světa. Poskytne hlubší pohled na sociologické prvky a manipulaci a začne bořit bariéry, které blokují racionální myšlení.

WertyzReport byl založen v roce 2011 během války NATO v Libyi. Je nástupce starší webgardenové verze malého blogu. Tento blog je jeho podpůrnou stránkou.

Od roku 2011 se zajímáme o věci, které v masmédiích neuslyšíte. V roce 2011 jsme začali válkou v Libyi, postupem času jsme pokračovali syrskou krizi, která se proměnila ve velice ničivou válku, a následně začali odhalovat korupci, lži a další velice utajované záležitosti. WertyzReport je financován formou crowdfundingu a je dnes občanským médiem.

Webové stránky spadají od roku 2013 pod spolek Česká občanská agentura.

Naše minisites:
http://wertyzreport.netstranky.cz/
http://wertyzreport-com.netstranky.cz/
http://novinky-ze-sveta.netstranky.cz/
http://boj-proti-imperialismu.netstranky.cz/

Provozovatel stránek

Česká občanská agentura, o. s.
Družstevní čtvrť 1
695 03 Hodonín
IČ: 01641867
Email: wertyz@seznam.cz

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s